Szykujesz się do przeniesienia do innego mieszkania? Czeka Cię przeprowadzka firmy, obejmująca m.in. przewóz mebli? Jeśli szukasz specjalistów w Luboniu, którzy pomogą Ci w tym zadaniu – mamy idealne rozwiązanie. Nasza firma ma bogate doświadczenie w wykonywaniu takich usług na obszarze Poznania i innych miast województwa wielkopolskiego. Niejednokrotnie pomagaliśmy też klientom przenosić się poza granice kraju. Dla nas nadrzędną wartością jest zadowolenie osób korzystających z proponowanej oferty. Zachęcamy do zapoznania się z nią.

Jesteśmy fachowcami w branży przeprowadzek

Dbamy o w pełni indywidualne i kompleksowe podejście do każdego powierzonego nam zadania. Przewozy mebli nie kończą się wyłącznie na ich transporcie. Profesjonalna ekipa pomoże je rozłożyć, przetransportować (wraz z wniesieniem do budynku czy lokalu), a następnie złożyć w całość, gdy już będą na miejscu.

Planujesz dużą przeprowadzkę? Stajemy odważnie w obliczu wyzwań! Jesteśmy przygotowani nawet na najambitniejsze plany przewozu mebli i innych elementów Twojego dobytku. Ekipa wykwalifikowanych fachowców to nie wszystko – mamy również flotę dużych pojazdów, dzięki której błyskawicznie przewieziemy sprzęt do nowej lokacji. Cały ładunek zostanie należycie zabezpieczony, więc masz pewność najwyższej ochrony. Jeśli zaś doszłoby do uszkodzenia jakiejkolwiek części mienia – gwarantujemy pełne ubezpieczenie.

Usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych

Przeprowadzają się nie tylko osoby prywatne, ale i firmy. Dlatego kierujemy usługi związane z przeprowadzkami zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Proponujemy przy tym atrakcyjne ceny, ustalane indywidualnie z uwzględnieniem szeregu czynników, w tym m.in. liczby kilometrów czy dodatkowych prac, jakimi mieliby zająć się nasi fachowcy.

Już teraz zachęcamy do skorzystania z prezentowanej oferty. Gwarantujemy profesjonalny przewóz mebli i pozostałych części mienia klienta, dbając o najwyższą ochronę transportowanych przedmiotów. W razie pytań – zachęcamy do kontaktu.