Dlaczego my?

Szukając najlepszej firmy do tanich przeprowadzek, warto wybrać naszą ofertę. Wyróżnia nas wysoka jakość usług, niskie ceny i pełen profesjonalizm, a dowodem tego jest zadowolenie rzeszy Klientów. Rozumiemy, jak ważny jest czas, dlatego pracujemy od wczesnych godzin, jednocześnie potrafimy dokonać przeprowadzki w wybranych przez Ciebie godzinach. Usługa przewożenia mebli i sprzętów jest ubezpieczona. Dlatego można nam w 100% zaufać. Dysponujemy nowoczesną flotą, która posiada pełne wyposażenie zabezpieczające, a także świetny stan techniczny, dzięki dokonywaniu regularnych przeglądów. Nie straszne są nam długie trasy, wszak działamy na terenie całej Unii Europejskiej. Zatem polecamy naszą ofertę wszystkim emigrantom zarobkowym, którzy na stałe przeprowadzają się z rodziną za granicę i szukają tanich przeprowadzek. Nasi kierowcy wyposażeni są w systemy nawigacji, dlatego zawsze trafią w każde miejsce, niezależnie od lokalizacji. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do naszej siedziby w Poznaniu, kontaktu telefonicznego, mailowego bądź poprzez formularz zawarty na stronie. Na podstawie informacji dotyczących ilości i rodzaju rzeczy do przewiezienia, a także długości trasy, możemy dokonać indywidualnej wyceny usługi. Dla stałych Klientów mamy przygotowane promocje. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Jeśli szukasz taniej przeprowadzki w Poznaniu skontaktuj się z nami!

Opinie

Nasi klienci o nas

Radek

Przed przeprowadzką zagraniczną miałem wiele obaw i pytań. Panowie rozwiali moje wątpliwości. Pomogli w zabezpieczeniu ładunku i rozkręceniu mebli. Wszystko poszło sprawnie i bez żadnych strat. Strach miał wielkie oczy, ale wszystko się udało POLECAM !!!

Izka

Kilkukrotnie korzystałam z usług tej firmy. Jedni z najlepszych w Poznaniu. POLECAM

Janusz

Z czystym sumieniem polecam. Mieliśmy do wyniesienia piec prawie 200 kg. Dwóch Panów dało radę bez problemu i żadnych strat. Prawdziwi siłacze. Nikt nie chciał się podjąć tego zlecenia. Jeszcze raz bardzo dziękuję

Asia

Firma godna polecenia: szybko, profesjonalnie i kulturalnie 🙂