Przeprowadzki – Puszczykowo

Potrzebujesz szybkiej przeprowadzki na terenie Puszczykowa lub Poznania? A może po prostu nie masz odpowiednio dużego auta, które ułatwi przewóz mebli? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – nasze profesjonalne usługi transportowe realizowane w obrębie powiatu poznańskiego! Zapoznaj się z ofertą!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług transportowych w Puszczykowie?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Mieliśmy okazję realizować przeprowadzki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych firm z siedzibą w Poznaniu czy Puszczykowie (tereny powiatu poznańskiego), wiemy więc, czego oczekują zamawiający. Zwykle zależy im na jak najszybszym i sprawnym wykonaniu zadania. Nasze usługi transportowe, w które wliczamy również przewóz mebli, są nie tylko tanie – zapewniamy, że wszystkie przedmioty dotrą bezpiecznie na miejsce. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć niektórych ewentualności, dlatego oferujemy dodatkowe ubezpieczenie. 

Świadczenia pełnimy na terenie całej Wielkopolski, zwłaszcza w takich miastach jak Poznań czy Puszczykowo. Nasza propozycja uwzględnia także usługi transportowe krajowe i zagraniczne. Najpierw wszystko skrupulatnie planujemy, a następnie przechodzimy do działania. Z nami żadne przeprowadzki czy przewóz mebli uwzględniające cały powiat poznański nie są skomplikowane!

Jaki jest zakres naszych zadań?

Do najważniejszych zleceń, którymi na co dzień się zajmujemy, zaliczamy przede wszystkim:

  • przeprowadzki obejmujące cały powiat poznański,
  • montaż i demontaż wyposażenia w mieszkaniu, a także jego załadunek oraz rozładunek,
  • usługi transportowe uwzględniające przewóz mebli,
  • dostawa przedmiotów zamówionych w supermarketach czy sklepach budowlanych,
  • pakowanie, zabezpieczanie i wnoszenie rzeczy,
  • prace porządkowe i adaptacyjne.

Wybór konkretnych zadań zależy tak naprawdę od Twoich potrzeb! Jeżeli uważasz, że jesteś w stanie wykonać niektóre sprawunki samodzielnie, nie musisz płacić za wszystkie wymienione wyżej propozycje. Jesteśmy otwarci na współpracę zwłaszcza na terenie Poznania i Puszczykowa. Zachęcamy do kontaktu!