Przewóz mebli
Poznań
transport i przewóz mebli Poznań

Przewóz mebli

Zmiana mieszkania, nowa stancja, potrzeba transportu zakupionych mebli – istnieje wiele sytuacji, gdy potrzebna jest pomoc firmy transportowej, mającej odpowiednio rozwinięte usługi, by bez problemu zajmować się przewozem dużych elementów. A do takich z pewnością należą meble. Są to przy tym elementy, które wymagają doskonałych metod zabezpieczania, ponieważ obite czy pobrudzone, gwałtownie tracą na wartości.

Skorzystanie z usług naszej firmy przeprowadzkowej, będzie doskonałym rozwiązaniem, gdy chcemy pozbyć się stresu i sprawnie zrealizować zadanie.

Tani transport mebli – szczegóły usługi

Klienci mogą liczyć na transport krajowy mebli, a także na przewóz ich międzynarodowo, jeśli istnieje taka konieczność. Wśród innych czynności znajdują się:

 • odbiór materiałów z marketów meblowych,
 • odbieranie i wywożenie mebli na wysypisko,
 • przeprowadzki dla studentów.

Współpraca zawsze jest poprzedzona konsultacją, w której czasie określone są zasady współpracy oraz cena za usługę.
Ile kosztują przewozy mebli w Poznaniu, Luboniu i okolicach?
Ze względu na to, że meble różnią się swoją wielkością i ciężarem, różni się także ich ilość podczas jednego transportu oraz ilość osób, które będą dany transport obsługiwać. Gdy mowa o ciężkich i okazałych meblach z litego drewna, sprawią one więcej problemów podczas transportu niż o wiele lżejsze elementy o mniejszej konstrukcji. Na cenę ma także wpływ termin dostawy. Pilny transport mebli, który ma zostać zrealizowany z dnia na dzień, będzie mieć cenę wyższą od tych, które mogą zostać odłożone w czasie.

 • Długość trasy. To istotny czynnik, choć jego wpływ na ostateczną cenę przewozu nie jest aż tak duży jak ma się to w przypadku innych części składowych kwoty. Dużą różnicą będzie – ze zrozumiałych względów – cena transportu w jednym mieście, cena transportu między różnymi miastami w jednym kraju, a także cena za transport międzynarodowy.
 • Załadunek czy nie? Klienci mogą liczyć na pomoc specjalistów przy demontażu elementów, ich zabezpieczaniu, pakowaniu na samochód. Dalej, w miejscu docelowym, ekipa może je wypakować i zmontować. Usługa taka będzie około 20% droższa od samego transportu bez kompleksowej usługi załadunku i rozładunku.
 • Waga oraz wielkość. Czynnik ten ma duże znaczenie, szczególnie wtedy, gdy zależy nam na transporcie przedmiotów o wadze wyższej niż 100 kg. Ze względu na to, iż obsługa usługi będzie potrzebowała dodatkowych zabezpieczeń i urządzeń do podnoszenia mebla, cena musi być wyższa.

Cena za przewóz mebli w Poznaniu i Luboniu zawsze jest zależna od powyższych czynników oraz od dodatkowych ustaleń z klientem. Jeśli klient sobie tego życzy, jako tania i profesjonalna firma przeprowadzkowa możemy dodatkowo zabrać stare meble i wywieźć je na wysypisko. Jest to duże ułatwienie dla klienta.

Dlaczego warto powierzyć nam tani transport mebli?

Jeśli interesuje Państwa przewóz mebli w Luboniu, wybór naszej firmy do wykonania tego zadania to najlepsza decyzja, jaką możecie podjąć. Jako że jesteśmy specjalistami, którzy mają wieloletnie doświadczenie i mieli okazję podejmować się podobnych wyzwań już niejednokrotnie, możemy zagwarantować, że wszystko zostanie dostarczone we wskazane miejsce we wskazanym czasie. Oferujemy również bardzo atrakcyjne ceny, nie zapominając, jak ważna jest jakość usług. Dlatego świadczymy je nie tylko tanio, ale przede wszystkim zachowując wysoki poziom obsługi klienta.

Bardzo dużą uwagę przykładamy przede wszystkim do terminowości, ale także do tego, by przewożone przez nas rzeczy były w odpowiedni sposób zabezpieczone. Dlatego stosujemy wysokiej jakości folię bąbelkową, stretch i specjalne koce przemysłowe, które ułatwiają zadanie. Zawsze wykorzystujemy również mocne pasy transportowe, które zapobiegają przemieszczaniu się ładunku. Choć nasza główna specjalizacja to transport mebli, jesteśmy przygotowani także do tego, by zająć się przewiezieniem innych elementów. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy. Mamy świadomość, że oprócz wysokiej jakości usługi, najważniejszą kwestią, na jaką zwracacie uwagę, jest właśnie cena. Dlatego staramy się, abyście byli w tej kwestii maksymalnie zadowoleni.

Grono zadowolonych klientów, którzy korzystają z naszej pomocy, stale rośnie. Przyczyny, które za tym stoją to nie tylko cechy charakteryzujące naszą działalność, jakie podaliśmy wyżej, ale też samo podejście do zleceniodawców. Doradzamy, pomagamy, a wszystko to z należytym szacunkiem, nie tylko do powierzanych nam rzeczy, ale przede wszystkim dla Was.

Transport mebli Poznań

Każde zlecenie traktujemy indywidualne – nie ma dla nas zadań nie do wykonania – są tylko łatwiejsze bądź trudniejsze. Jesteśmy w stanie podjąć współpracę zarówno z klientem indywidualnym, jak i firmowym. Za taką możliwość odpowiada wyspecjalizowana flota pojazdów, którą możemy się pochwalić. Mając świadomość, że transport mebli może wymagać większego bądź mniejszego samochodu, posiadamy kilka aut, które charakteryzują się ładownością do 1,5 tony. W zależności od wielkości, ciężaru oraz ilości rzeczy do przewiezienia, dostosowujemy odpowiedni samochód. Oddelegowujemy do tego zadania konkretną ilość ludzi, którzy są niezbędni do wykonania wszelkich czynności nie tylko bezpiecznie, ale przede wszystkim w jak najszybszym czasie. Wiemy, że on również ma dla Państwa kluczowe znaczenie.

Wszystkie posiadane przez nas samochody są dostosowane do przewożenia mebli i wielu innych rzeczy. Poradzimy sobie z każdym zadaniem, ponieważ posiadamy nie tylko niezbędne auta, ale również potrzebne akcesoria transportowe. Nasze usługi nie mogłyby być tak fachowe, gdyby nie wykwalifikowani oraz doświadczeni ludzie, którzy wchodzą w skład naszej ekipy przeprowadzkowej. To dzięki nim możliwy jest tani transport mebli na terenie Lubonia, Poznania, okolic, a tak naprawdę – również całego kraju. Nie macie powodu, aby się obawiać – wszystkie samochody posiadają również ubezpieczenie, dlatego Wasze rzeczy będą bezpieczne. Pracownicy są mili, dlatego przeprowadzka będzie przebiegać w bardzo przyjemnej atmosferze, znacząco zmniejszając poziom stresu, jaki zazwyczaj jej towarzyszy. Ich liczba zawsze jest dostosowana do typu zlecenia, a więc ilości, wielkości i ciężaru rzeczy, jakie trzeba dostarczyć we wskazane miejsce. Jeśli jest ich niewiele, wystarczy tylko kierowca, jeśli jednak zadanie jest bardziej skomplikowane, na miejsce zjawia się cała ekipa. Nie ma znaczenia, czy konieczne jest przeprowadzenie biura, domu jednorodzinnego, mieszkania czy kilku rzeczy – jesteśmy otwarci na propozycje i stwarzamy możliwości. Pomagamy w każdej sytuacji.

Szeroka oferta usług transportowych – Poznań i Luboń

Mając na uwadze różnorodne potrzeby klientów, kompleksowa oferta cały czas się powiększa. Tani transport mebli to podstawa naszej działalności, ale wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy również przewóz innych elementów.

Jesteśmy w stanie bezpiecznie i tanio przewieźć między innymi:

 • AGD i RTV,
 • rowery oraz motocykle,
 • materiały budowlane,
 • ogrodzenia oraz siatki,
 • artykuły ogrodnicze (na przykład ziemię, kwiaty czy drzewka),
 • pianina i fortepiany,
 • kasy i sejfy,
 • wszelkie niepożądane odpady.

Jeśli zachodzi taka konieczność, oferujemy również możliwość zniesienia oraz wniesienia rzeczy we wskazane miejsce czy utylizację, a więc wywóz zbędnych towarów, na przykład na złomowisko lub wysypisko śmieci.

Przewozy mebli Luboń

Decydując się na podjęcie współpracy z naszą firmą, możecie Państwo liczyć nie tylko na profesjonalny i tani przewóz mebli. Jako że jesteśmy specjalistami z doświadczeniem, wiemy, że nierzadko potrzebujecie również innych usług, niż tylko transport. Dlatego w skład naszej oferty wchodzi również załadunek oraz rozładunek (gdy jest to konieczne, mamy do dyspozycji nawet dźwig HDS), montaż oraz demontaż wyposażenia biura lub mieszkania, znoszenie oraz wnoszenie, zabezpieczenie mienia i jego pakunek czy nawet prace porządkowe.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz kontaktu! Przeprowadzka w Poznaniu lub Luboniu z nami to czysta przyjemność!