Transport pianin i fortepianów
Poznań i okolice
Przewóz, transport fortepianów i pianin Poznań

Szukasz profesjonalnej firmy, zajmującej się transportem pianin i fortepianów? Nie mogłeś lepiej trafić! Nasza firma od lat zajmuje się fachowym transportem nietypowych towarów, w tym również wyżej wymienionych instrumentów. Posiadamy do tego odpowiednie narzędzia oraz mamy doświadczenie w ich przetransportowywaniu. Gwarantujemy, że pakunek będzie odpowiednio zabezpieczony i bez szwanku dotrze w wyznaczone przez Ciebie miejsce.

Jeśli obawiasz się zatrudnić pierwszą lepszą firmę do transportu cennego dla Ciebie przedmiotu – zadzwoń do nas. Z nami masz pewność, że pianino bądź fortepian zostanie należycie przewieziony, w takim stanie w jakim oddałeś go w nasze ręce.

Skontaktuj się z nami w celu wyceny naszych usług!

Jak realizowana jest usługa?

Ze względu na delikatną konstrukcję instrumentów oraz ich ogromną wartość, usługi transportu pianin i fortepianów są zawsze realizowane z ogromną troską i wyczuciem. Specjaliści dbają o to, by samochód był w pełni dostosowany do tego rodzaju usług, mają także na uwadze to, by zadbać o właściwe zabezpieczenia. Instrument ma być dowieziony na miejsce docelowe dokładnie w takim stanie, w jakim był wnoszony do samochodu. Jest to najważniejsza kwestia dla firmy przeprowadzkowej.

Aby to zrobić, stosowane są dostosowane do tego rodzaju usług pojazdy oraz narzędzia do przenoszenia ciężkich przedmiotów. Firma przeprowadzkowa do takich prac kieruje także osoby z właściwym przeszkoleniem i doświadczeniem. Wiedzą one, które części pianina czy fortepianu mogą sprawić największe trudności podczas transportu i dbają o to, by właśnie one były zabezpieczone najlepiej.

transport fortepianów Poznań

Firma zaczyna od konsultacji z klientem. Dla specjalistów ważne są takie szczegóły jak dokładne położenie budynku. Jeśli mowa o mieszkaniu, obsługa firmy przeprowadzkowej musi także wiedzieć, ile pięter ma do pokonania oraz czy istnieje w budynku winda i jaką ma wielkość. Ważna jest także informacja o najbliższym miejscu parkingowym i ilości stopni prowadzących do samego budynku.

Specjaliści zajmują się zabezpieczaniem instrumentu, jego znoszeniem z budynku i pakowaniem do samochodu. Na miejscu docelowym zajmują się jego wypakowaniu oraz wnoszeniu pod wskazany adres. Transport kończy się wtedy, gdy mamy potwierdzenie, że instrument jest cały i nie ma żadnych uszkodzeń.

Poznaj więcej szczegółów naszej oferty, kontaktując się z firmą przeprowadzkową. Poinformuje cię ona m.in. o tym, jakie są możliwości zabezpieczania instrumentów.