Przeprowadzki Poznań
Cennik

Zmieniasz miejsca zamieszkania lub siedziby firmy? Pakowanie, wnoszenie, skręcanie czy rozkręcanie mebli to bardzo czasochłonny proces. A gdyby ktoś zrobił to za Ciebie? Oferujemy kompletne usługi przeprowadzki w Poznaniu i zapewniamy bardzo konkurencyjny cennik! Zadbamy o każdy szczegół związany z przenoszeniem, wnoszeniem i transportem.

Nasza firma oferuje takie usługi, jak:

 • przeprowadzki magazynów,
 • przeprowadzki biur,
 • przeprowadzki prywatne,
 • przewóz i wywóz mebli,
 • transport pianin i fortepianów,
 • sprzedaż kartonów.

Zlecone zadania realizujemy bardzo tanio. Stawka za godzinę pracy dwóch pracowników w naszej firmie wynosi od 180 zł/h. Za 1 kilometr trasy pobieramy opłatę w wysokości od 3 zł wzwyż.

Tanie przeprowadzki Poznań

Kompleksowo organizujemy tanie przeprowadzki w Poznaniu i okolicach. Posiadamy zespół starannych, doświadczonych pracowników, który dołoży wszelkich starań, aby Twój dobytek bezpiecznie dotarł z punktu A do punktu B. Transporty realizujemy pojemnymi samochodami, a w razie potrzeby służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. Tanie, szybkie i kompleksowe przeprowadzki organizujemy już od kilku lat, dzięki czemu cieszymy się nienaganną opinią. Doskonale wiemy, że każda zmiana miejsca zamieszkania czy pracy, aby była przeprowadzona sprawnie, musi być odpowiednio zaplanowana. Składa się na nią nie tylko pakowanie, ale również zabezpieczanie mienia, jego załadunek i rozładunek w miejscu docelowym. Dlatego nasz plan realizacji jest ściśle określony i dzięki temu pracujemy solidnie i w zawrotnym tempie.

Firma przeprowadzkowa z Poznania – jak działamy?

Zastanawiasz się nad powierzeniem nam zadania organizacji przeprowadzki i chcesz, aby usługa została wykonana tanio i rzetelnie? W takim razie dobrze trafiłeś! Jako doświadczeni fachowcy weźmiemy na siebie odpowiedzialność za sprawną realizację całego procesu. To Ty decydujesz, co będzie przedmiotem zlecenia. Z przyjemnością podejmujemy się zarówno przewożenia mebli i rzeczy osobistych należących do rodzin zmieniających miejsce zamieszkania, jak i przetransportowania majątku firmy bądź instytucji z jednej lokalizacji do drugiej. Przeanalizuj cennik firmowych usług i sprawdź opinie klientów korzystających z naszej pomocy. Dzięki temu przekonasz się, że warto nawiązać z nami współpracę.

Zatrudniamy kompetentną, wysoko wykwalifikowaną załogę, dzięki której przeprowadzka w Poznaniu i okolicach zostanie zorganizowana tanio oraz przebiegnie szybko i sprawnie. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby powierzone im mienie dotarło na wskazany w zamówieniu adres w nienaruszonym stanie. Nie musisz obawiać się zagubienia lub zniszczenia przewożonych przez nas ubrań, książek, mebli i urządzeń. Przykładamy szczególną wagę do odpowiedniego zabezpieczenia transportowanych przedmiotów przed wyruszeniem w trasę. Dysponujemy nowoczesną, sprawnie działającą flotą samochodową. To pozwala nam na dobór odpowiednich pojazdów do realizacji konkretnego zlecenia.

Kompleksowość usług związanych z przeprowadzką

Szybki i bezpieczny przewóz dobytku we wskazane przez klienta miejsce to nie jedyne, co jesteśmy w stanie Ci zaoferować. Robimy wszystko, aby zasłużyć na pozytywne opinie obsługiwanych osób. Organizując przeprowadzki w Poznaniu, podejmujemy się także wykonywania tanio innych czynności, takich jak choćby załadunek i rozładunek mienia. Pomagamy również w pakowaniu poszczególnych rzeczy oraz demontażu i montażu przewożonych mebli i przenoszeniu urządzeń.

Frma przeprowadzkowa Poznań – cena

Nasza firma przeprowadzkowa gwarantuje indywidualne podejście do powierzonych zadań, atrakcyjny cennik usług, a także fachowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Potwierdzają to pozytywne opinie klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować. Cena przeprowadzki jest uzależniona od wielu różnych czynników. Najważniejsza jest wielkość mienia, jakie ma zostać przewiezione, ilość przedmiotów wielkogabarytowych czy o niestandardowych rozmiarach. Bardzo dużą rolę odgrywa także m.in.:

 • miejsce początkowe i docelowe,
 • wysokość lokalizacji (pięter) i dostępność wind,
 • możliwości dojazdu pod te miejsca,
 • ilość osób zaangażowana w zlecenie
 • termin realizacji.

Już dziś skontaktuj się z nami. Spraw, aby Twoja przeprowadzka była sprawna i bezproblemowa. Z nami tanio i szybko przewieziesz swoje mienie!

Zapraszamy do kontaktu – zespół Fachowych Przeprowadzek z przyjemnością udzieli niezbędnych porad, a po otrzymaniu najważniejszych informacji, indywidualnie wyceni usługę.

Zadzwoń do nas!