Przewóz rzeczy i usługi przeprowadzek
Poznań

Nasze życie przebiega pod hasłem coraz większej mobilności i to nie tylko jeśli chodzi o konieczność poważnych i dalekich migracji za granicę kraju, ale też te pomniejsze migracje ekonomiczne, czyli inaczej mówiąc, dobrze znane wszystkim przeprowadzki do innego miasta, w celu znalezienia czy objęcia lepszej pracy. Takowa przeprowadzka zawsze wiąże się ze stresem i koniecznością przygotowania się na mniejsze lub większe zmiany, ale ta dobrze zaplanowana pozwala wiele problemów i zszargania nerwów uniknąć. Zanim więc ujrzysz tabliczkę Poznań lub jakąkolwiek inną, po wyjeździe ze swej rodzinnej miejscowości, wszystko dobrze zaplanuj i nie daj się ponieść emocjom.

Pamiętaj o formalnościach

Przeprowadzki mają to do siebie, że niosą za sobą sporo formalności i nie możemy się skupiać jedynie na pakowaniu czy na zakładce „przeprowadzki cennik” na stronie internetowej firmy, która przewiezie nasz cały dotychczasowy dobytek. Zacznijmy od ułożenia skrupulatnego planu, a potem przystąpmy do jego realizacji powiadamiając urzędy, firmy i instytucje, że taka przeprowadzka nastąpi. Zmiana adresu korespondencyjnego, a być może i zameldowania jest bardzo istotna, zarówno w banku, ZUS czy u operatora telekomunikacyjnego. Jeśli zmieniamy miejsce zamieszkania na Poznań łącznie z zameldowaniem pamiętajmy, że formalności możemy dokonać w jednym urzędzie jednocześnie wymeldowując się i zameldowując pod nowym adresem. Pomyślmy również o znalezieniu dobrego lekarza rodzinnego.

No i oczywiście sama przeprowadzka

Zaplanowana strategicznie. Wyborem firmy nie powinien kierować jedynie podpunkt w planie pt. „przeprowadzki cennik”, ale przede wszystkim renoma i doświadczenie wynajmowanej przez nas firmy. Zastanówmy się też dokładnie nad tym jak się spakować i rozpakować na tyle racjonalnie aby wszystko znalazło się szybko na właściwym miejscu, a my… Dzięki temu unikniemy zmęczenia i zadomowimy się w nowym lokum błyskawicznie.

Pamiętajmy też, że zmiana miejsca zamieszkania to nie tylko stres, ale i szansa na pozytywne zmiany i rozpoczęcie wielu rozdziałów życia od nowa.

Zakres usług firmy przeprowadzkowej

Jeśli interesują cię transporty oraz przeprowadzki oferowane przez poznańską firmę, z pewnością jesteś ciekaw tego, jakie dokładnie usługi wchodzą w skład tej propozycji. Są to:

 • przeprowadzki w Poznaniu,
 • transport krajowy oraz zagraniczny,
 • kompleksowa organizacja logistyczna przeprowadzki,
 • taksi bagażowe na terenie całego kraju,
 • demontaż i montaż mebli razem z ich załadunkiem oraz rozładunkiem,
 • wnoszenie mebli,
 • dostawa przedmiotów zamówionych w supermarketach meblowych i budowlanych.

Warto przy tym wiedzieć, że każda z usług jest ubezpieczona, dzięki czemu nie trzeba obawiać się dodatkowych kosztów czy też uszczerbków w transporcie. Ubezpieczenie obejmuje czas od załadunku aż do ustawienia wszystkich elementów w miejscu docelowym.

Oferta dla klientów indywidualnych oraz firmowych

Firma przeprowadzkowa świadczy swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm czy biur. Każda przeprowadzka jest realizowana z taką samą dbałością o szczegóły, a cena jest dostosowana do czynników takich jak ilość kilometrów, ciężar oraz wielkość przewożonych produktów. Klienci mogą korzystać z szeregu udogodnień wykonywanych przez specjalistów. Są to:

 • pakowanie przedmiotów i właściwe ich zabezpieczanie, dostosowane do wielkości oraz budowy elementów,
 • demontaż mebli i wyposażenia oraz ich ponowny montaż w miejscu docelowym,
 • znoszenie i wnoszenie przedmiotów,
 • prace porządkowe oraz adaptacyjne.

Wszystkie czynności są wykonywane z troską o precyzję, a klient może także część z nich wykonać samodzielnie, jeśli ma ku temu czas oraz możliwości. Cena będzie się wtedy stosownie zmieniać. Klient może więc np. samodzielnie rozmontowywać i składać meble lub zrezygnować z wnoszenia przedmiotów do miejsca przeznaczenia. Specjaliści całkowicie dostosowują się w tym przypadku do oczekiwań zamawiającego.

Na klientów wymagających czekają także usługi dodatkowe, takie jak wywożenie niepotrzebnych elementów na wysypisko. Dzięki temu podczas przeprowadzki nie musisz martwić się o dodatkowy kontener na śmieci.

Skontaktuj się!

Nie czekaj aż przeprowadzka zrobi się sama – to się nie wydarzy. Nie szukaj także przyjaciół, u których cały czas masz otwartą przysługę. Aby zachować porządek oraz sprawność przeprowadzki, zaufaj specjalistom. Oni najlepiej doradzą ci we wszystkich czynnościach logistycznych i porządkowych. Skontaktuj się z nimi, by poznać szczegóły propozycji i dowiedzieć się, w jaki sposób złożyć zamówienie, by mieć gwarancję jego przyjęcia. Firma realizuje usługi z długim okresem przygotowania, ale także usługi błyskawiczne, z dnia na dzień.