Wywóz mebli
Poznań
wywóz i utylizacja mebli Poznań

odczas przeprowadzek czy modernizacji mieszkania orientujemy się, że czas naszej meblościanki dobiegł już końca, a ze starej kanapy zaczęły wystawać sprężyny. Wiekowe meble wymieniamy na nowe, nowocześniejsze. Jednak żeby wywieźć niechciane meble na gratowisko, trzeba mieć do tego odpowiednie warunki i specjalny transport. Przeważnie takie przedmioty są także duże i z racji wagi, trudne do podniesienia. Dodatkowe ręce do pomocy okażą się niezbędne.

Firma transportowa Fachowe Przeprowadzki zajmuje się wywozem mebli w Poznaniu. Ułatwiamy Państwu pożegnanie się ze starymi przedmiotami i rozpoczęcie nowego rozdziału. Dysponujemy odpowiednio wyposażonymi pojazdami, które pomieszczą duże gabaryty. Ponadto posiadamy wszelkie narzędzia niezbędne do demontażu meblościanek, łóżek, kanap i innych. Nasza załoga to profesjonaliści – zdemontują meble, wyniosą je z mieszkania i wywiozą na gratowisko.

Nie muszą się Państwo martwić, co zrobić z wysłużonym łóżkiem, zapadniętą kanapą czy zniszczoną i niemodną meblościanką – zajmiemy się tym. Zapraszamy do konsultacji z naszymi fachowcami, którzy umówią z Państwem dogodny termin, dopasują furgonetkę i dokonają indywidualnej wyceny. Dla naszych stałych klientów przewidujemy atrakcyjne zniżki.

Zadzwoń do nas!